يکي از مهمترين نکاتي که بايد پيش از خريد پوستر ديواري مورد توجه قرار گيرد، چگونگي بکارگيري و به عبارت بهتر کاربرد اصولي پوستر ديواري است. اين قواعد همگي از هنر دکوراسيون داخلي تبعيت کرده و تا حدي نيز مي توان شاهد نفوذ علم روان شناسي در آن بود. کاربرد پوستر ديواري يک مقوله حجيم و گسترده است اما در اين مقاله کليات آن را براي شما شرح مي دهيم.


ماهيت فضا را در نظر بگيريد


هر فضا يک ماهيت خاص داشته و اين ماهيت آن را در زمره يکي از مکان هاي رسمي، نيمه رسمي و غير رسمي قرار مي دهد. پوستر ديواري مناسب با مکان هاي رسمي و غير رسمي و حتي نيمه رسمي با يکديگر متفاوت بوده و مشخصات يکساني ندارند. به عنوان مثال براي طراحي فضاي داخلي ساختمان هاي رسمي بايد از پوستر ديواري با رنگ هاي گرم و صميمي استفاده کرد ولي براي مکان هاي اداري بايد از پوسترهايي با رنگ متعادل استفاده نمود.


سبک فضا را بشناسيد


علاوه بر ماهيت فضا بايد به سبک آن نيز توجه کنيد. سبک فضاي داخلي معمولا در يکي از دسته هاي سبک مدرن، امروزي و يا کلاسيک قرار مي گيرد. هر کدام از اين اين دسته ها داراي زيرمجموعه هاي متعددي بوده و هر زير مجموعه ويژگي هاي خاصي دارد. به عنوان مثال سبک مدرن در قرن بيستم به مرتب بودن فضا و ترکيب رنگ هاي ملايم و متعادل تاکيد دارد در حالي که سبک مدرن در قرن حاضر به سمت استفاده بيشتر از رنگ هاي سرد شتافته است.


نقاط کانوني را انتخاب کنيد


اصالت توليد پوستر ديواري به طراحي نقاط کانوني توجه داشته است هرچند نمي توان بکارگيري اصولي آن در برخي ديگر از نقاط غير کانوني را انکار نمود. نقاط کانوني در يک ساختمان ممکن است متعدد و متفاوت باشند به عنوان مثال در بخش پذيرايي مي توان ديوار پشت مبلمان را نقطه کانوني دانست و در بخش نشيمن، ديوار پشت تلويزيون را و در خصوص اتاق خواب نيز مي توان ديوار پشت تخت خواب را نقطه کانوني دانست. در مکان هاي اداري نيز ديوار پشت ميز رييس و کارمندان و ديوار روبروي ارباب رجوع نقطه کانوني است.


خريد پوستر ديواري از دکور تک


در صورتي که براي يک فضاي مشخص اعم از ساختمان مسي، تجاري و يا اداري خود مايل به خريد پوستر ديواري هستيد ما به شما وب سايت دکور تک را پيشنهاد مي دهيم. اين وب سايت با فروش پوستر ديواري گام بسيار مهمي در راستاي رفع نياز مشتريان و کاربران به ديوارپوش هاي لوکس برداشته است. قيمت پوستر ديواري در اين فروشگاه کاملا منصفانه بوده با توجه به جنس محصولات در دسته هاي متفاوتي از ارزان قيمت تا بادوام و گران قيمت قرار مي گيرند.


شما مي توانيد محصول را به صورت اينترنتي خريداري کنيد و يا اينکه آن را سفارش دهيد. محصول خريداري شده پس از دو روز به آدرس شما ارسال شده و در صورت درخواست شما توسط نصابان حرفه اي دکور تک نصب مي گردد. لازم به ذکر است که هزينه نصب با قيمت پوستر ديواري متفاوت بوده و به صورت جداگانه اخذ مي گردد.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Divya Linda Cassandra Megan Melanie Rob Jon توليد بوستر پمپ مهاجرت به استراليا Kristin